Royal International Air Tattoo 2011

Royal International Air Tattoo 2011Zapraszamy do wysłuchania odcinka nagranego po Royal International Air Tattoo 2011 czyli największych lotniczych pokazów wojskowych na świecie.
Swoim głosem uraczyła nas również Tarantella.

Play

Autor

Yanko Valski

Słuchacz, twórca, a przede wszystkim wielki miłośnik polskich podkastów. Zaangażowany w wiele produkcji podkastowych, m.in.: Podcastofon, Made in Ireland, Karburator, Brak Sygnału czy aktualnie BokkBusters - podkast o książkach.

6 myśli do „Royal International Air Tattoo 2011”

  1. Jak zwykle fajnie się słuchało (chociaż w moim odczuciu lekko gorszy od pozostałych). Nigdy na takich pokazach nie byłem, ale z tego co słyszę, to atmosfera musi być naprawdę, naprawdę świetna :) Serio muszę się na cos takiego zalapac.

  2. Przemko, dzieki za spotkanie, a cala reszte która bedzie miala cierpliwosc wysluchac ten odcinek podcastu z moim jakze zdenerwowanym wystepem prosze o wyrozumialosc :) bo ja wstydzioch jestem okropny nooo… :P

    1. Nam również było miło gościć ciebie na falach naszego podkastu i do następnej razy! :)

  3. Też podziwiałem (nawet z aparatem w reku) włoską grupę na ich przedostatnich pokazach w tym roku (ostatni pokaz w 2011 roku będzie dnia 4 listopada w Rzymie).
    Pewnie nawet wspomnę o tym w jednym z odcinków mojego podkastu bo jeszcze nie zaprzestałem nadawania, jak to można tu było usłyszec.

Możliwość komentowania jest wyłączona.