Shuttleworth Spring Air Show

Shuttleworth Spring Air ShowSezon pokazów lotniczych w pełni.
A tam gdzie samoloty – nie mogło zabraknąć nas. Zapraszamy na post relację z Old Warden gdzie mieliśmy okazję oglądać samoloty i inne pojazdy z Shuttleworth Collection.

Play

Autor

Yanko Valski

Słuchacz, twórca, a przede wszystkim wielki miłośnik polskich podkastów. Zaangażowany w wiele produkcji podkastowych, m.in.: Podcastofon, Made in Ireland, Karburator, Brak Sygnału czy aktualnie BokkBusters - podkast o książkach.

8 myśli do „Shuttleworth Spring Air Show”

 1. Pshemko troche zaspany, zmęczony i cichutki na poczáteczku. Arek jednak przejął głos i odcineczek całkiem smakowity. Mam zaległości z PDS, ale tego wziąłem pierwszego na klatę i lecę słuchać resztę.
  Brerliota widzialem w DuX 2 lata temu. Super starutka maszyka
  Miło się słuchało, pozdrawiam lotnikuff i lecé nadrabiac zaleglosci.

 2. Dobrze, że opowiadacie jak to wygląda od środka, bo chociażby wspominając pokazy z Polski to pamiętam raczej piknik na którym latały samolotu a tam u was było wszystko zrobione tak, jakby cofnąć się w czasie.
  Bardzo wyczerpujący materiał :)

 3. Ten podcast ma w sobie jakąś moc. Po żadnym Retro Radiu, ani Zeppelinie nie miałem ochoty zobaczyć czegoś takiego, jak po tym ;) Naprawdę zainteresowaliście mnie!

   1. Z tym to akurat może być problem. Chyba, że coś ciekawego w Polszy będzie. ale z tego co pamiętam, to tutaj nic ciekawego nie ma. Chociaż na kilku byłem. Ale myślę, że to trochę inaczej wygląda w Anglii. Chociaż nie wiem, nie widziałem.

 4. Oj Maciek starość nie radość… Swing jest OK np. taki skądinąd Kanadyjczyk (pozdrawiam Diadlo) Michel Buble w swingu jest boski.
  Co do samego odcinka – podkast naprawdę dobry sobie.
  Posłuchać to jedno,, ale u nas zobaczyć TAKIEGO pokazu nie ma szans…
  Dobrze się sprawuje ten Wasz duet, Arek w tym odcinku wymiata…

Możliwość komentowania jest wyłączona.