Warwick Castle

Warwick Castle1000. lat w jednym miejscu? Przedstawiamy podkast z jednego z największych średniowiecznych zamków, gdzie tworzyła się historia Anglii.

Play

Autor

Yanko Valski

Słuchacz, twórca, a przede wszystkim wielki miłośnik polskich podkastów. Zaangażowany w wiele produkcji podkastowych, m.in.: Podcastofon, Made in Ireland, Karburator, Brak Sygnału czy aktualnie BokkBusters - podkast o książkach.

10 myśli do „Warwick Castle”

 1. Przesłuchane. Umililiście mi znacznie podróż z Katowic do domu, autobusem, za co jestem bardzo wdzięczny.

  Hahahah. Promujmy podcasty, które nadają, które mają się dobrze. Poczym prowadzący ma czelność puścić promo Retro Radia ;)

  Ogólnie to bardzo fajny odcinek. Dobrze, że robicie taki podcast, bo akurat zaczynam interesować się historią średniowiecznej Anglii, więc takie odcinki, to dla mnie gratka (głupie jest to słowo…).

 2. :) hehe dzięki za komentarz Crossman. Tak się składa że to ja składałem a ja wierzę że Retro Radio ma się dobrze :)))))

 3. Yaiiii.. zamekkk!! Uwielbiam zamki.. żyć bez nich nie umiem.. dałbym nawet i 50f za wizytę w takim zamczysku.. Btw lochy dla młodszych? Byłbym tam pierwszy przed dzieciakami :p

  Dzięki Panowie za ten odcinek! :) Dzisiaj dostałem na Was namiar i z pewnością będę słuchał dalej..

 4. Bylem Tam i potwierdzam . Dodatkowo jest tam elektrownia wodna i Churchil premier . Ten zamek to jest przykład jak można zarobić na histori i ocalić od zapomnienia
  Pozdrawia Jacek

 5. Chłopaki – hurtowo skomentuję Wam podkast, bo jakoś nie miałem okazji słuchając w drodze. Dobry podkast tworzony przez obtrzaskanych dobrych prowadzących. Oby szybko nie zniknął, bo macie fajne tematy i dobre podejście. Trzymam kciuki i słucham Was oczywiście.
  Pozdrawiam

Możliwość komentowania jest wyłączona.