Pilot, pilot… tu pilot! – część pierwsza

Pilot, pilot... tu pilot!Zapraszamy do wysłuchania pierwszej części pilotażowego odcinka nowego podkastu pt. Dobry Sobie. Na wysłuchanie zapraszają Arek i Przemek.

Play

Autor

Yanko Valski

Słuchacz, twórca, a przede wszystkim wielki miłośnik polskich podkastów. Zaangażowany w wiele produkcji podkastowych, m.in.: Podcastofon, Made in Ireland, Karburator, Brak Sygnału czy aktualnie BokkBusters - podkast o książkach.

15 myśli do „Pilot, pilot… tu pilot! – część pierwsza”

 1. Powitać nowy podcast to milo a jeszcze o lotnictwie to jeszcze lepiej .Czekam na relacje z pokazów bo jakoś po Duxford parę lat temu, nic więcej nie ma . A takie podcasty to historia .
  Powodzenia

 2. Witamy serdecznie! Pierwszy odcinek i od razu wiadomo, że mamy do czynienia z wyjadaczami :) Tak jak pisałem na facebook-u – balsam dla uszu.

  PS. Arek, dzięki za kabel!

 3. iluminaci – dzięki za komentarz – relacja z pokazów będzie – jedna na pewno :) Tak naprawde to nie będzie podkast stricte lotniczy ale niektóre odcinki oczywiście będą dotykały tematu.
  Kasper – Nie ma za co – postawisz Żywca w Kręglu i będzie git :)

 4. Samoloty to może nie moja tematyka, ale podkast w parze to jest to. Liczę, że już na miejscu w Anglii będzie więcej tematów różnych ;-)

  a podkast…. dobry sobie

 5. W końcu i ja tu dotarłem. Miło się słuchało. Co do jedynego wyniesionego lądowiska dla śmigłowców to śpieszę z informację, że w Kielcach na biurowcu Kolportera też jest taki wynalazek. Niestety właściciel nie uzyskał zgody na przeloty nad centrum miasta, więc leży to odłogiem.

 6. witam i ja :) szkoda ze nie jestem w stanie wysluchac calego podcasta, z jakichkolwiek powodów odtwarza mi ino do polowy :)

  1. Najlepiej ściągnąć sobie na dysk cały plik. Ten odtwarzacz ze strony lekko szwankuje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.